7 kwietnia 2020 Autor admin 0

sklep monopolowy online

Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy ofertę alkoholi online. Sklep z alkoholami U Milorda powstał z myślą o dostępności dla Państwa dobrych, gatunkowych trunków, o które ciężko w dobie zagrożenia Covid-19 oraz ograniczenia w poruszaniu się.
Znajdą Państwo u nas alkoholowych przedstawicieli wielu regionów świata!

Wśród produktów które są w ofercie naszego sklepu monopolowego online znajdują się wódki, whiskey, koniak, brandy i rumu wina i wiele innych. Sklep dostarcza produkty z naszego asortymentu alkoholi na terenie Ełku oraz okolic.

Sklep monopolowy online dla mieszkańców Ełku oraz okolic

Znając potrzeby naszych klientów stworzyliśmy na Państwa potrzeby sklep internetowy, w którym można za pomocą zaledwie kilku kliknięć zaopatrzyć się w gatunkowy trunek. Sklep podlega ciągłemu udoskonalaniu, a nasza oferta jest dopasowywana do Państwa potrzeb.

U Milorda, oprócz sprzedaży detalicznej alkoholi online, zajmuje się także fachowym i kompleksowym zaopatrzeniem imprez okolicznościowych. Wszystkie alkohole dostarczamy we wskazany adres w sposób terminowy i bezpieczny – mamy duże doświadczenie w obsłudze bankietów, wesel, bali i spotkań biznesowych. Zgłoś się do nas, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę, uwzględniającą rabaty, o które ciężko w innych sklepach z alkoholami online.